7. 4. 2021, 19:02:50

Provoz od 12.4. 2021

Milí rodiče, žáčci, děti!

Neboť nás všechny nadřízené orgány opět udržují v informační nevědomosti, podrobné informace k znovuotevření školy od 12. 4. 2021 budou upřesněny, jakmile k nám dorazí. Zatím víme jen to, co je sdělováno v médiích. Měli by za přísných hygienických podmínek nastoupit všichni žáci (s rouškami), předškoláci (bez roušek), ŠD bude ze závažných personálních důvodů pouze odpolední, a to pro 1. a 2. ročník, ŠJ bude v provozu. Žákům bude umožněn odjezd po obědě domů autobusovými spoji. V úterý bude pro přihlášené doučování, Hrátky s němčinou (3.-5.r.), ve středu Klub AJ, Prostorové vytváření, zajistíme tak péči i o starší žáky, a ve čtvrtek NJ pro 1.-2. r. od 11.40 do 12.35 v ZŠ. Všechny děti i zaměstnanci budou v pondělí a ve čtvrtek testováni. Prosíme rodiče, kteří děti do škol doprovázejí, aby počkali na výsledek testu.

Tak snad nám to vyjde Alena Braunová :-)