30.listopadu 2021

Kroužky v tomto týdnu

Mgr. Alena Braunová  |   Základní škola

Ve středu 1.12. nebude Prostorové vytváření, Flétny ani Klub AJ. Ve čtvrtek 2.12. Hrátky s němčinou budou jako vždy 5. vyučovací hodinu ve škole :-).

22.listopadu 2021

Tento týden v ZŠ

Mgr. Alena Braunová  |   Základní škola

Ve středu se budeme učit "za školou" :-). Sejdeme se v 7.55 hod. v ŠD - 1.-2. ročník si  půjde číst a počítat do obecní knihovny, 3.-5. ročník bude mít angličtinu s p. uč. A. Černou.

V 10.00 hod. vyrážíme na dobrodružnou stezku, proto potřebujeme sportovní teplé oblečení a hlavně obutí. Do oběda budeme zpátky.

Dnes je 5. prosince 2021
a svátek má Jitka.

Úřední deska
Zveřejněno: 22.11.2021
Pravidla k režimu školy při covidu
plakatcovid.pdf
Velikost: 275kb
Zveřejněno: 12.11.2021
Testování 8.11. 2021

Vážení rodičové,

především vám jako organizátor pondělního testování ve vaší škole a současně za administrativní a odborné pracovníky zdravotnických zařízení chceme poděkovat za trpělivost při čekání na propsání oficiálních výsledků do koncových aplikací.  Zároveň se chceme omluvit za zpoždění anebo nedoručení výsledků, které bylo při pondělním extrémním zájmu o testování v celé ČR způsobeno nejen přehlcením informačních systémů laboratoří, ale současně zahlcením a opakovanými kolapsy oficiálních informačních systémů, které generují certifikáty do konečných aplikací testovaných/jejich zákonných zástupců.

Předpokládáme, že komu výsledek doposud nedorazil, tomu už nedorazí. Podobnou situaci bohužel nyní zažívá mnoho lidí v celé ČR, tyto informace máme potvrzené i hygienou.

Pojištěncům, kterým výsledek nedorazil, se neodčerpal nárok na úhradu preventivního RT-PCR testu ze zdravotního pojištění.

V případě zájmu o více informací k výsledkům můžete kontaktovat nás. Upozorňuji, že naši spolupracující zaměstnanci zdravotnických zařízení mohou nahlédnout pouze informace, které se propsaly. Nemohou např. zjistit, co se s informací o výsledku stalo.

Ještě jednou se omlouváme za veškeré komplikace a přejeme všem hezký víkend!

S pozdravem,

Tým PETONA

www.petonatestovani.cz

Zveřejněno: 12.9.2021
Konec testování

Plošné screeningové testování ve školách stanovené ministerstvem zdravotnictví v týdnu od 13.9. 2021 končí. Nové testování by mohlo nastat při zhoršení epidemické situace v kraji. AB

Zveřejněno: 9.9.2021
Doučování a kroužky startují :-)

V týdnu od 13.9. začíná Doučování ČJ (A. Braunová) – pondělí od 13.15 v ŠD
Flétny – pondělí v ŠD (vystřídají se obě skupiny)
Pěvecký sbor – úterý v ŠD
Hrátky s němčinou – úterý v ŠD (3.-5.r), čtvrtek v ZŠ (1. – 2.r.)
Hello Children – středa v ZŠ
Doučování AJ (Z. Šilhová) - čtvrtek po obědě v ŠD