Naše úspěchy

Naše úspěchy ve školním roce 2021/22

Orientační běh šumavskou přírodou

1. místo - Šimon Palán, Adam Venta, Amálie Kudýnová, Jiří Pešl, Barbora Rosenkranzová

2. místo - Jan Petráň, Jan Musálek, Šarlota Jakšová

3. místo - Andrej Hušek, Viktorie Štefaníková

Požární ochrana očima dětí, okresní kolo
literární soutěž

1. místo -  Kristýna Benešová

2. místo - Šarlota Jakšová

3. místo - Viktorie Štefaníková

výtvarná soutěž

1. místo - Antonín Rosenkranz

3. místo - Šarlota Jakšová

literární soutěž, krajské kolo
3. místo - Kristýna Benešová
Zebra se za tebe nerozhlédne, výtvarná soutěž, krajské kolo

1. místo - Anna Smolíková

cena poroty - Kristýna Benešová

Zimní olympiáda, běh na lyžích

1. místo - Ondřej Friček, Dorota Jakšová, Lukáš Heřman, Šarlota Jakšová, Patrik Vocelka

2. místo - Šimon Palán, Lukáš Hovorka, Adam Venta, Jan Musálek

3. místo - Julie Strnadová, Filip Kudýn, Barbora Heřmanová, Arnošt Žižka, Jan Zýval, Kristýna Benešová, Jan Chrt, Anna  Smolíková

Zimní olympiáda, dovednost na lyžích

1. místo - Ondřej Friček, Dorota Jakšová, Lukáš Heřman, Šarlota Jakšová, Patrik Vocelka

2. místo Šimon Palán, Adam Venta, Jan Musálek

3. místo - Eliška Židlická, Filip Kudýn, Anna Vojtová, Arnošt Žižka, Jan Zýval, Amálie Kudýnová, Anna Smolíková 

Zimní olympiáda, štafety

1. místo - Dorota Jakšová, Šarlota Jakšová, Patrik Vocelka

2. místo - Anna Vojtová, Lukáš Heřman, Anna Smolíková

Přírodovědná soutěž NP, 1. kolo, postup do finále

1. místo - Dorota Jakšová, Johana Rosenkranzová, Amálie Kudýnová, Anna Smolíková

2. místo - Anna Vojtová, Jan Zýval, Kristýna Benešová, Barbora Rosenkranzová

3. místo - Šarlota Jakšová

WOD

1. místo - Varvara Trojanovska, Lukáš Hovorka, Amálie Kudýnová

2. místo - Antonín Rosenkranz, Johana Rosenkranzová, Andriana Tyurichteva

3. místo - Julie Strnadová, Filip Kudýn, Jan Zýval, Nikol Thovt

Lipenský plaváček

1. místo - Filip Kudýn

2. místo - Eliška Židlická, Arnošt Žižka, Jan Zýval, Jan Musálek, Kristýna Benešová

3. místo - Johana Rosenkranzová, Maksym Goltsapfel

3. místo - štafeta škol, skoky do vody

Školní časopisy

1. místo v krajském kole - rok 2022 !!!

1. místo v krajském kole - rok 2021

Vybíjená, turnaj malotřídních škol
1. místo
Lehkoatletický trojboj

1. místo - Dominika Benešová, Anna Vojtová, Dorota Jakšová, Kristýna Benešová, Anna Smolíková, Patrik Vocelka

2. místo - Šimon Palán

3. místo - Adam Venta, Jan Musálek , Lukáš Hovorka