Úspěchy žáků v soutěžích ve škol. roce 2016/2017 

Požární ochrana očima dětí, literární soutěž, 2015/16 Iva  Kaiferová 1. místo
  Zuzana Jančiová  2. místo
  Václav Vostradovský  3. místo
Orientační běh šumavskou přírodou  Jan Hojdar, Hana Bednaříková  1. místo
   Petr Vondraš, Michaela Tichotová  
   Radek Juřík, Sarah Přibyl  
   Zdeněk Bohuš, Anna Židlická  2. místo
   Jakub Hojdar, Aneta Nosková  3. místo
Pestrý svět, celostátní výtvarná soutěž  Jakub Chrt  Hlavní cena
 Amos, soutěž školních časopisů   celostátní kolo  6. místo
 Zimní olympiáda - běh na lyžích  Jakub Hojdar  1. místo
   Jan Hojdar  2. místo
   Sarah Přibyl  2. místo
   Petr Vondraš  2. místo
   Adéla Malíková  3. místo
                              běh na sněžnicích  Lucie Tauschová  1. místo
   Petr Vondráček  1. místo
   Sarah Přibyl  1. místo
   Jan Hojdar  2. místo
   Adéla Malíková  2. místo
   Petr Vondraš  2. místo
   Barbora Musálková  3. místo
Vybíjená, malotřídky    2. místo
Lehkoatletický trojboj, malotřídky Radek Juřík 1. místo
  Petr Vondraš 1. místo
    Pohár starosty obce
  Matěj Vocelka 1. místo
  Adéla Malíková 2. místo
  Michaela Tichotová 3. místo
  Barbora Musálková 3. místo
Požární ochrana očima dětí, literární část, 2016/17 Aneta Nosková  1. místo, okresní kolo
   Robert Kudýn  2. místo, okresní kolo
     1. místo, krajské kolo
   Anna Pančíková  3. místo, okresní kolo
WOD, Světový den OB Jakub Chrt, Simona Juříková 1. místo
  Robert Kudýn, Michaela Tichotová 1. místo
  Jan Walter 1. místo
  Jan Hojdar, Hana Bednaříková  2. místo
  Jakub Hojdar, Adéla Malíková  2. místo
  Václav Hovorka  2. místo
  Zdeněk Bohuš, Anna Židlická  3. místo
  Matěj Vocelka, Aneta Nosková  3. místo
  Radek Juřík  3. místo
 Přírodovědná soutěž Hana Bednaříková  1. místo
   Petr Vondraš  1. místo

Šumavský zvonek   (okrsková pěvecká soutěž)

Barbora Musálková  1. místo
  Hana Bednaříková 2. místo
  Linda Jančiová 2. místo
  Tereza Pešlová 3. místo
Lipenský plaváček (soutěž malotřídních škol)  Barbora Musálková, Jan Hojdar 1. místo
  Hana Bednaříková, Nela Nováková, Sarah Přibyl 2. místo
  Jakub Hojdar, Michaela Tichotová, Petr Vondraš 3. místo
ÁMOS, soutěž školních časopisů krajské kolo, postup do republiky 2. místo
 Mladí zdravotníci  okresní kolo  7. místo
 Mladí záchranáři  okresní kolo  1. místo