Úspěchy žáků v soutěžích ve škol. roce 2014/2015

Mladý záchranář Martin Malík, Iva Kaiferová, Jan Tichota, Václav Vostradovský, Elias Přibyl 1. místo v okrese
Hlídka mladých zdravotníků Martin Malík, Iva Kaiferová, Jan Tichota, Václav Vostradovský, Elias Přibyl 2. místo v okrese
 Anglická konverzace s TGM Vimperk  Adam Lyer 1. místo
  Viktor Budík 2. místo
Orientační běh šumavskou přírodou Jan Walter 1. místo v I. kat.
  Tereza Pešlová  1. místo v I. kat.
  Petr Vondraš 3. místo v I. kat. 
  Aneta Nosková 3. místo v I. kat.
  Radek Juřík 1. místo v II. kat.
  Robert Kudýn 1. místo v II. kat.
  Václav Vostradovský 2. místo v II. kat.
  Nikola Morávková 2. místo v II. kat.
  Dominik Szpuk 3. místo v II. kat.
  Zuzana Jančiová 3. místo v II. kat.
  Martin Malík 2. místo ve III. kat.
  Karolína Kopfová 2. místo ve III. kat.
Lehkoatletický  Michaela Tichotová 3. místo
trojboj Petr Vondráček 3. místo
  Václav Hovorka 1. místo
  Radek Juřík 2. místo
  Zuzana Jančiová 2. místo
  Daniel Buršík 3. místo
  Viktor Budík 2. místo
Prázdninový příběh, ICM Prachatice  Ocenění pro ŠD  kategorie Obrázek
   Petr Vondraš  
   Ocenění pro II. třídu  kategorie Deník
Plavecké závody kapříka Pepíka Jakub Hojdar, Sarah Přibyl  1. místo
  Elias Přibyl, Viktor Budík  
  Nikola Morávková, Jan Tichota 2. místo
  Martin Lyer  
  Petr Vondraš, Adam Lyer 3. místo
  Budík, Přibyl, A. Lyer, Tichota 2. místo - Štafeta
Vodní svět očima živočichů a rostlin Martin Lyer 3. místo
Jihočeský zvonek (okrskové kolo) Zuzana Jančiová 2. místo
Matematická olympiáda (okresní kolo) Viktor Budík 5.-6. místo, úspěšný řešitel
Pythagoriáda Viktor Budík, Adam Lyer úspěšní řešitelé, postup do okresního kola
Zimní olympiáda Matěj Vocelka 1. místo - běžky
  Lukáš Voldřich 3. místo - běžky
  Michaela Tichotová 3. místo - běžky
  Sarah Přibyl 2. místo - běžky
  Petr Vondraš 2. místo - běžky
  Štěpán Vondraš 1. místo - běžky
  Daniel Buršík 3. místo - běžky
  Jan Tichota 2. místo - běžky
  Viktor Budík 3. místo - běžky
  Iva Kaiferová 3. místo - běžky
  Lukáš Voldřich 1. místo - sněžnice
  Matěj Vocelka  2. místo - sněžnice
  Michaela Tichotová 2. místo - sněžnice
  Petr Vondraš 2. místo - sněžnice
  Sarah Přibyl  1. místo - sněžnice
  Martin Lyer 3. místo - sněžnice
  Zuzana Jančiová 2. místo - sněžnice
  Elias Přibyl 2. místo - sněžnice
  Jan Tichota 2. místo - sněžnice
  Viktor Budík 3. místo - sněžnice
  Karolína Kopfová 3. místo - sněžnice
Lipenský plaváček Sarah Přibyl 1. místo, volný styl
  Martin Lyer 1. místo, volný styl
  Iva Kaiferová 1. místo, prsa
  Elias Přibyl 1. místo, kraul
  Viktor Budík 1. místo, kraul
  Štafeta - Viktor Budík, Jan Tichota, Adam Lyer, Elias Přibyl 1. místo - zlatý hattrick :-)
Školní časopis ÁMOS 1. místo v kraji, postup do celostátního kola