Úspěchy žáků v soutěžích ve škol. roce 2013/2014

Orientační běh šumavskou přírodou Sarah Přibyl 2. místo v I. kat.
  Martin Lyer 2. místo v I. kat.
  Karolína Morávková 3. místo v I. kat.
  Jan Kostelecký 3. místo v I. kat.
  Iva Kaiferová 2. místo v II. kat.
  Martin Malík 2. místo v II. kat.
  Ema Hrazánková 2. místo v III. kat.
  Vít Kaifer 2. místo v III. kat.
Požární ochrana očima dětí (literární) Josef Kadlec 1. místo, okres. kolo
  Jan Tichota 2. místo, okres. kolo
  Ema Hrazánková 3. místo, okres. kolo
Školní časopis ÁMOS postup do celostátního finále  1. místo v kraji již potřetí
Prázdninový příběh (ICM Prachatice) Karolína Kopfová 1. místo, kresba
  Martin Malík 1. místo, literár. část
  Albert Budík 2. místo, literár. část
  Vít Kaifer 3. místo, literár. část
  Anna Kostelecká Ocenění, komiks
  Radek Juřík Ocenění, komiks
Plavecké závody kapříka Pepíka  Sarah Přibyl  1. místo
  Elias Přibyl  
  Viktor Budík  
  Michaela Uhlířová  
  Albert Budík  
  Martin Lyer 2. místo
  Anna Kostelecká  
  Jan Tichota  
  Jan Kostelecký 3. místo
  štafeta 2. místo
Konverzace v AJ Albert Budík 1. místo
   Vít Kaifer  2. místo
Jihočeský zvonek Vimperk Ema Hrazánková 1. místo, postup do okresu
  Anna Kostelecká 2. místo
  Zuzana Jančiová 2. místo
  Martin Malík 3. místo
  Jan Kostelecký 3. místo
Lipenský plaváček Sarah Přibyl 1. místo
  Martin Lyer 1. místo
  Elias Přibyl 1. místo
  Viktor Budík 1. místo
  Albert Budík 1. místo
  Michaela Uhlířová 1. místo
  Iva Kaiferová 2. místo
  Karolína Kopfová 3. místo
  Nikola Morávková 3. místo
  Štafeta 1. místo, putovní pohár
  Skoky 3. místo
Hledá se kašpárek Iva Kaiferová ocenění
Mladí zdravotníci Vít Kaifer, Iva Kaiferová, 1. místo v okrese,
  Ema Hrazánková, Jan 5. místo v kraji
  Tichota, Martin Malík  
Lehkoatletický trojboj Martin Lyer 1. místo 
  Zuzana Jančiová 1. místo 
  Daniel Buršík 1. místo 
  Ema Hrazánková 1. místo 
  Radek Juřík  2. místo 
  Viktor Budík  2. místo
  Albert Budík  2. místo
  Sarah Přibyl 3. místo 
  Karolína Kopfová 3. místo 
 Pythagoriada  Albert Budík 1. míslo v okrese
 Mladí záchranáři  viz zdravotníci  3. místo v okrese