Úspěchy žáků v soutěžích ve škol. roce 2012/2013

Orientační běh šumavskou přírodou 1. místo - Anna Pančíková, Elias Přibyl
  2. místo Martin Malík, Michaela Uhlířová, Albert Budík
Preventan Cup, okresní přebor ve vybíjené 9. místo
Školní časopis roku 2012 Finále celostátního kola (3.12. 2012 Brno), 8. místo v republice!
Plavecké závody ve Strakonicích 1. místo - Elias Přibyl - VZ 50m 
 
  3. místo - Viktor Budík - VZ 50m, 7. místo - P 50m
  4. místo - Sarah Přibylová - P 50m
  7. místo - Albert Budík - VZ 50m, P 50m
  8. místo - Adam Lyer - P 50m
  9. místo - Jan Tichota - znak 50m, 13. místo - VZ 50m
Recitační soutěž         (školní kolo)  1. místa - Anna Kostelecká, Zuzana Jančiová, Vít Kaifer 
  2. místa - Michala Krejčová, Martin Malík, Albert Budík
  3. místa - Radek Juřík, Jan Fiala, Radka Zbořilová 
Plavecké závody kapříka Pepíka

1. místa -  Iva Kaiferová, Elias Přibyl, Viktor Budík, Michaela                        Uhlířová, Albert Budík

  2. místa -  Dan Buršík, Jan Fiala
  3. místa - Zuzana Jančiová, Karolína Kopfová, Adam Lyer
  1. místo - plavecká štafeta 
Anglická konverzace ( v TGM Vimperk)  1. místo - Josef Kadlec
Prázdninový příběh (ICM Prachatice) 1. místo - Zuzana Jančiová (výtvarná soutěž) 
   2. místo - Michala Krejčová (výtvarná soutěž)
   3. místo - Radka Zbořilová (výtvarná soutěž)
   2. místo - Ema Hrazánková (literární soutěž)
   3. místo - Michaela Uhlířová, Albert Budík (literární soutěž)
Borovoladský slavíček  1. místo - Zuzana Jančiová, Radka Zbořilová
  2. místo - Anna Kostelecká, Martin Malík 
  3. místo - Jan Kostelecký, Michaela Uhlířová 
Lehkoatletický trojboj 1. místo - Anna Kostelecká, Zuzana Jančiová, Daniel Buršík
  2. místo - Viktor Budík, Ema Hrazánková
  3. místo - Radka Zbořilová
Šumavská zimní olympiáda Běh na lyžích: 
  1. místo - Anna Pančíková, Radek Juřík, Iva Kaiferová, Viktor Budík, Michaela Uhlířová, Josef Kadlec
  2. místo - Jan Kostelecký, Daniel Buršík, Jan Fiala, Radka Zbořilová 
  3. místo - Nikola Morávková, Štěpán Vondraš, Ema Hrazánková, Vít Kaifer 
  Běh na sněžnicích: 
  1. místo - Anna Kostelecká, Radek Juřík, Iva Kaiferová, Ema Hrazánková
  2. místo - Nikola Morávková, Elias Přibyl, Viktor Budík, Michaela Uhlířová, Radka Zbořilová
  3. místo - Anna Pančíková, Štěpán Vondraš, Adam Lyer, Josef Kadlec
Jihočeský zvonek 1. místo - Anna Kostelecká, Zuzana Jančiová
  2. místo - Martin Malík, Radka Zbořilová
Pythagoriada   Josef Kadlec, úspěšný řešitel i v okresním kole
Matematický klokan   1. místo, školní kolo - Martin Malík, Viktor Budík (kategorie Cvrček)
                                   Albert Budík (kategorie Klokánek)
Školní časopis roku 2013  ÁMOS - 1. místo v kraji
Lipenský plaváček   1. místo - Elias Přibyl
            Viktor Budík
            Michaela Uhlířová
            Albert Budík
            Josef Kadlec
   1. místo - skoky do vody
   1. místo - štafeta o putovní pohár
Mladý zdravotník  3. místo (okresní kolo) - Josef Kadlec, Radka Zbořilová, Vít Kaifer, Michaela Uhlířová, Ema Hrazánková
 Mladý záchranář  2. místo (okresní kolo) -  Josef Kadlec, Radka Zbořilová, Vít Kaifer, Michaela Uhlířová, Ema Hrazánková