Úspěchy žáků v soutěžích ve škol. roce 2009/2010

Orientační běh šumavskou přírodou Josef Kadlec 2. místo
  Ema Hrazánková 2. místo
  Tomáš Wagner 3. místo
  Michaela Uhlířová 3. místo
  Jakub Jelen 3. místo
  Marcela Šipanová 3. místo
Logická olympiáda - Mensa ČR Jakub Jelen 1. místo v krajském kole, postup do republiky
    4. místo v republice

Talent okresu Prachatice

Markéta Walterová nominace
  Petr Uhlíř  nominace 
  Jan Kaifer  nominace 

 Anglická konverzace (Vimperk)      Jakub Jelen            1. místo

                                                        Richard Sitter          2. místo

Matematická olympiáda                  Jakub Jelen             4. místo v okresním kole

Zimní olympiáda                              Alžběta Košinová     1. místo v běhu na lyžích a na sněžnicích

                                                         Josef Kadlec           1. místo v běhu na lyžích a na sněžnicích


                                                         Lucie Pečená          2. místo v běhu na lyžích

                                                                                       3.místo v běhu na sněžnicích


                                                         Vít Kaifer                 2. místo v běhu na lyžích a na sněžnicích


                                                         Vojtěch Tichota        2. místo v běhu na lyžích 


                                                         Martina Hřebeková    3. místo v běhu na lyžích

                                                                                        2. místo v běhu na sněžnicích
   
                                                         Albert Budík             3. místo v běhu na lyžích a na sněžnicích


                                                         Matěj Novák             3. místo v běhu na lyžích

                                                                                        2. místo v běhu na sněžnicích


                                                         Kateřina Walterová    3. místo v běhu na lyžích
 

 

                                                         Vladimír Nahodil        3. místo v běhu na sněžnicích

                                                         Jakub Fiala               2. místo v běhu na sněžnicích

                                                         1. místo - Závody psích spřežení

Jihočeský zvonek                            Alžběta Košinová        3. místo, okrskové kolo

Matematický klokan                         Jakub Jelen                2. místo v okresním kole

Lipenský plaváček                           Albert Budík               1. místo

                                                        Lucie Pečená              3. místo

                                                        Alžběta Košinová         2. místo

Tetřev hlušec                                  Kateřina Walterová       1. místo, výtvarná soutěž IS Kvilda

Soutěž mladých zdravotníků          Kateřina Walterová

                                                       Marcela Šipanová

                                                       Martina Hřebeková

                                                       Ivo Hrazánek

                                                       Štěpán Hejda              6. místo v okresním kole

Lehkoatletický trojboj                     7 bronzových medailistů z deseti:

                                                      Ema Hrazánková, Albert Budík, Josef Kadlec,                                                        Alžběta Košinová, Matěj Novák, Kateřina Walterová,

                                                     Ivo Hrazánek   

 ÚSPĚCHY CELÉ ŠKOLY

Výtvarný projekt "Budiž světlo" - 5. místo v kraji (nejlepší 3 práce - Jan Galaba, Štěpán Hejda, Jakub Jelen)