Umístění žáků v soutěžích ve škol. roce 2008/2009

Natur Vision - výtvarná soutěž Markéta Walterová výstava v MěKS Vimperk
  Petr Uhlíř výstava v MěKS Vimperk
Jeleni - výtvarná soutěž NP Šumava Markéta Walterová 1. místo
Talent okresu Prachatice Markéta Walterová  
Orientační běh šumavskou přírodou Josef Kadlec 1. místo
  Alžběta Košinová 1. místo
  Jan Obranec 3. místo 
  Lucie Pečená  3. místo 
  Jan Kaifer 1. místo 
  Markéta Walterová 1. místo
  Petr Uhlíř 3. místo
  Tereza Vostradovská 3. místo
Anglická konverzace Markéta Walterová 2. místo v okrskové soutěži
  Tereza Vostradovská 3. místo v okrskové soutěži
Zimní olympiáda - běh na lyžích Alžběta Košinová 1. místo
  Martina Hřebeková 2. místo
  Lucie Pečená 3. místo
  Josef Kadlec 1. místo
  Matěj Novák 2. místo
  Vojtěch Tichota 3. místo
  Kateřina Walterová 2. místo
  Ivo Hrazánek 2. místo
  Štěpán Hejda 3. místo
  Jakub Fiala 2. místo
  Richard Sitter 3. místo
  Tereza Vostradovská 1. místo
  Markéta Walterová 2. místo
  Jan Kaifer 1. místo
  Petr Uhlíř 2. místo
Zimní olympiáda - běh na sněžnicích Alžběta Košinová 1. místo
  Martina Hřebeková 2. místo
  Lucie Pečená 3. místo
  Vladimír Nahodil 1. místo
  Josef Kadlec 3. místo
  Kateřina Walterová 1. místo
  Ivo Hrazánek 1. místo
  Jakub Fiala 1. místo
  Richard Sitter 3. místo
  Markéta Walterová 2. místo
  Tereza Vostradovská 3. místo
  Petr Uhlíř 1. místo
Jihočeský zvonek Marcela Šipanová 1. místo v okrskové soutěži
  Tereza Vostradovská 3. místo v okrskové soutěži
Lipenský plaváček Lucie Pečená 2. místo
  Alžběta Košinová 2. místo
  Kateřina Walterová 3. místo
  Tereza Vostradovská 3. místo
Turisté vítáni Jan Kaifer 4. místo
  Petr Uhlíř     v celorepublikovém finále
Lehkoatletický trojboj Josef Kadlec 3. místo
  Alžběta Košinová 1. místo
  Marcela Šipanová 3. místo
  Ivo Hrazánek 2. místo
  Daniela Mrosková 3. místo
In-line závody Josef Kadlec 3. místo
  Tereza Vostradovská 3. místo
  štafeta Josef Kadlec  
  a Vojtěch Tichota 1. místo
  štafeta Petr Uhlíř  
  a Tereza Vostradovská 1. místo
Českoněmecká výtvarná soutěž    
"Zvířata v národních parcích" Markéta Walterová finále

Úspěchy celé školy

MLÉKONTO (soutěž Laktea, o. p. s.) - 1. místo v kraji
Dřevo jako zdroj energie (Evropská soutěž škol pro ZŠ Jihočeského kraje) - 3. místo
Cena Hejtmana Jihočeského kraje - za úspěchy, činnost a přístup ke vzdělání i výchově dětí  
         Pamětní list