Dotační program JČK Podpora sportu - 2017

Opatření č. 8 Sportovní aktivity dětí do 15-ti let, Sportování v šumavské přírodě - 10 000,-Kč

PROJEKT Č. 35 "Udržitelné vytváření povědomí o přírodním a kulturním
dědictví na Šumavě a v Bavorském lese"     (2016 - 2018)

Spolupráce s GS Mauth: stavba krmelců, budek pro netopýry..., 80 aktivit spojených s poznáváním a   ochranou přírody

OP VVV, Inkluze v MŠ a ZŠ Borová Lada (2017 - 2019), plakát

"Šablony": Chůva v MŠ,  Další vzdělávání pedagogů,  Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol..., Tandemová výuka CLIL ve výuce,  Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DVA JAZYKY - JEDNA MYŠLENKA (2017 - 2019)

Jazykové vzdělávání pedagogů (NJ), Kroužek NJ - 2 hodiny týdně, exkurze pro žáky i pedagogy do Německa, dvojjazyčné projektové dny s partnerskou školou, metoda CLIL ve výuce, 3 denní společné pobytové kempy pro žáky ...

KOMPENZAČNÍ POMŮCKY - 2016

6 500,- Kč (elektronický míč, dymokleště a dymopásky)

DOTAČNÍ PROGRAM PODPORA SPORTU - 2016

(Opatření č.9: Sportovní aktivity dětí do 15 let)
Získali jsme od Jihočeského kraje neinvestiční dotaci 15 000,- Kč, což je
77,6 % z celkových nákladů na zajištění projektu "Běž a najdi", závodů v
orientačním běhu pro žáky 1. stupně základních škol.

VÝZVA Č. 56

Naše škola získala v rámci výzvy č. 56 MŠMT (financována z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost) finance na realizaci jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky v zahraničí a čtenářských dílen.

Jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky v zahraničí

Žáci 4. a 5. ročníku získají možnost prohloubit své jazykové znalosti anglického jazyka v jazykové škole English for Less v Hastings a zároveň poznat řadu zajímavých míst v jižní Anglii včetně Londýna. Bližší specifikace zde.

Čtenářské dílny

Čtenářské dílny budou realizovány ve 2. a 5. ročníku. Již je zakoupena řada nových knih, těšíme se na besedy se spisovateli.

Zahraniční jazykový kurz pro učitele

Berlín

Stínování pro pedagogy v zahraniční

Partnerská škola v Mauthu

GRANTOVÝ PROGRAM "Příroda - zrcadlo poznání"

- administrovaný Odborem evropských záležitostí
PRIORITNÍ OSA – ENVIRONMETÁLNÍ UDRŽITELNOST A SOUDRŽNOST REGIONU, ROZVOJ VENKOVA A KRAJINY, OPATŘENÍ ROZVOJE VENKOVA A KRAJINY
1. výzva pro rok 2015
Část podopatření 3.B - Cílená podpora EVVO ve školách (doplnění školní výuky o pobytové ekologické výukové programy zajišťované specializovanými pracovišti, která mají sídlo a působnost na území
Jihočeského kraje a EVVO a ochranu přírody jako hlavní náplň své činnosti)

Získali jsme od KÚ 22 740,- Kč, což je 60% z celkových nákladů na třídenní pobyt v Novohradských horách s programem zajištěným centrem ekologické a globální výchovy Cassiopea, České Budějovice.

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do výzvy EU peníze školám

DUM Smart Sada
DUM_Sada2_AJ.zip