28. 10. 2020, 21:10:03

Vyučování od pondělí 2.11. 2020

Vážení rodiče, milí žáčci, bohužel nařízením vlády zůstávají ZŠ a ŠD až do odvolání uzavřené. Od 2.11. bude probíhat povinné distanční vzdělávání on-line pomocí programu Teams Microsoft 365. Návod na první spuštění a nainstalování do počítačů, které budou děti na výuku používat, najdete v návodu zde. Každému dítěti bude zasláno na e-mail rodičů přihlašovací jméno a heslo (zakXX@zs-borovalada.eu, heslo bez mezer). V Teams najdete také rozvrh (v kalendáři), podle kterého bude probíhat pravidelně vyučování v hlavních předmětech, odučené hodiny, další materiál a zadané úkoly na domácí přípravu (soubor - výukové materiály - předměty). Znovu nabízím možnost zapůjčení tabletů a notebooků na vyučování. Pokud si nebudete s instalací vědět rady, zavolejte mi co nejdříve, pomohu vám (734 314 473).
MŠ a ŠJ jsou otevřeny bez omezení, žáci ZŠ mohou opět odebírat obědy do jídlonosičů.
Pevné nervy, zdraví a fůru optimismu do dalších dní přeje Alena Braunová 