16. 3. 2020, 18:38:20

Domácí práce pro školáčky

Milí rodiče, žáčci, zdraví vás paní učitelky!

Na e-mailové adresy rodičů byly zaslány odkazy na interaktivní učebnice a na interaktivní procvičování učiva, pro žáky II. třídy byly založeny nástěnky na www. padlet.com, on-line vyučování ČJ probíhá vždy od .8.00 hod  po ročnících (PO a ČT - 5.r., ÚT - 4.r., ST - 3.r., PÁ - individuální doučování), M, AJ - dle dohody s vyučujícími. Domácí práci naleznete v týdenních plánech na webu školy ve složce O nás - Základní škola - I. třída, II. třída - příslušný ročník.

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás, rády vám pomůžeme. Potřebujete-li něco vytisknout, můžete zaběhnout v úředních hodinách na Obec Borová Lada, nebo k nám do školy. Zde si můžete vyzvednout i formulář na ošetřovné, vždy od 9.00 hod. do 11.00 hod. Nabízíme možnost žákům zapůjčit tablet na výuku. Mějte se krásně a hlavně zdravě :-). Alena Braunová