29. 8. 2019, 16:03:23

A je to tady! Školní rok 2019/2020 začíná :-)

Co nás všechno čeká v základní škole a na co se můžete již teď těšit, najdete na našem webu, a to nejen v aktualitách :-)

Týdenní projekt (2. – 6. 9.) „Šumavští skřítkové“
- Slavnostní zahájení školního roku, pasování školáků (2.9.)
- Divadlo (3. 9.) – Dobrodružství skřítka Kuka (hrazeno z peněz ze sběru)
- Beseda (4. 9.) se spisovatelem O. Fibichem o skřítcích Šumavy (hrazeno z peněz ze sběru)
- Vodní skříteknávštěva ČOV ve Vimperku (5. 9.), odjezd linkovým autobusem v 8.16 h.z Borových Lad, návrat na oběd, s sebou svačinu, pití, peníze na jízdné (14,- Kč), drobné na útratu.
- Lesní skřítci (6. 9.), sportovní oblečení, masky skřítků vítány
Celý týden bude vyučování pouze do 11.40 hod.!

- V pondělí 9.9. pouze pro žáky 3.-5. roč. Světový den první pomoci ve Vimperku, odjezd linkovým autobusem v 8.16 h. z Borových Lad, návrat na oběd, s sebou svačinu, pití, peníze na jízdné (14,- Kč), drobné na útratu.

Těší se na vás p. učitelky Ála, Alča, Zuzka a Jana