26. 1. 2012, 12:05:46

Těšení na pololetní prázdniny na sjezdovkách

KDY: Čtvrtek 2.2., lyžařský areál Kvilda, od 11.00 hod.                                                                      Odjezd: linkovým autobusem z Borových Lad v 7.40   nebo sraz do 8.30 hod. v IS Kvilda, čeká nás tam společný enviromentální program)                                                                                             Návrat: v 13.05 autobusem                                                                                                             Půjčovné celé výbavy: 50,- Kč (hradí si děti samy)
Vlek zdarma! Jízdné autobusem: 18,- Kč
Kurzovné LŠ: 150,- Kč (hradí Unie rodičů)
Do školy prosím nahlašte do pátku 27.1., zda vaše dítě bude potřebovat půjčit výbavu (lyže/snowboard, nutno uvést výšku postavy a číslo bot) + lyžařské umění dítěte (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý)
Účast rodičů na svahu vítána!!! SKOL!!!
Děti z Kvildy, Horské Kvildy, Modravy...mohou přijít rovnou do IS Kvilda, rodiče si je po domluvě s tř. učitelkou mohou vyzvednout dříve na Kvildě.