31. 8. 2010, 23:20:33

Centrum dřevařství Modrava

Tvořivá dílna v Centru dřevařství Modrava – 8.9. - 9.9
8.9. dopoledne- pro všechny žáky, 1. a 2. roč. se vrací zpět a 9.9. má vyučování v ZŠ, sportovní oblečení, svačina a pití, na oběd mohou děti do naší školní jídelny, pak do ŠD
Prosíme o pomoc s dopravou na Modravu ( v 8.00 hod. od ŠD v Borových Ladech) a zpět dne 8.9. (ve 12.00 hod. od CD Modrava).

žáci 3-5. roč. se zúčastní 2 denního pobytu s vyučováním na Modravě a 9.9. půjdou pěšky (s malým baťůžkem) na Horskou Kvildu, tam poobědvají a odjedou autobusem v 15.30 na Kvildu, dále pak do Borových Lad ( v ZŠ budou mít ve čtvrtek svá velká zavazadla)
S sebou: spací pytel, pyžamo, hygienické potřeby, sportovní oblečení a turistické obutí, pláštěnku, notýsek, tužku, baterku, drobné na útratu, průkazku ZP...
Cena pobytu pro 3.-5. roč. je 200,- Kč.     Na dobrodružství se svými žáčky se už těší Alena Braunová