3. 6. 2010, 9:08:15

Červnové dění ve škole

Lehkoatletický trojboj v Horní Vltavici – ve čtvrtek 10.6. Odjezd v 9,00 od budovy ZŠ, návrat kolem 13,00 (oběd děti stihnou).
Vybíjená v Lenoře - ve čtvrtek 17. 6.
Odjezd v 8,30 od budovy ZŠ, návrat kolem 13,00 (oběd děti stihnou).
Sportovních soutěží se účastní nominované děti, ostatní se normálně učí ve škole. Dejte nám prosím vědět, zda můžete pomoci s dopravou na zmíněné akce.
Nominace:
Lehkoatletický trojboj: Albert Budík, Michaela Uhlířová, Josef Kadlec, Radka Strelková, Matěj Novák, Alžběta Košinová, Ivo Hrazánek, Daniela Mrosková, Marcela Šipanová, Jakub Fiala
Vybíjená: Ema Hrazánková, Jan Galaba, Tomáš Wagner, Lucie Pečená, Jan Obranec, Štěpán Hejda, Jakub Jelen, Martina Hřebeková, Kateřina Walterová, Vojtěch Tichota (náhradníci ostaní děti)

V rámci oslav 110-ti let od založení školy v Borových Ladech navštívíme partnerskou školu v Mauthu, a to v úterý 15.6. Dopravíme se tam Zeleným autobusem a Igelbusem přes Bučinu. Děti musí mít svůj pas nebo 1 z rodičů s sebou. Podrobnosti ještě upřesníme!